Автосалон suzuki
м. Одеса, 6-й км. Овідіопольської дор. 10/2
Тел.авто/мото: (048) 734-36-64    Тел.серв.: (048) 734-36-94

НОВИЙ

ціна від

632 900 грн.

SUZUKI Jimny - являється легендарним представником чималої родини позашляховиків. Для Jimny вибір надскладних напрямків за несприятливих погодних умов є звичайним. Ви можете попрямувати у місця, про подорож до яких навіть не задумувались!

Огляд 360°

Огляд 360°

SUZUKI Jimny. Являється легендарним представником чималої родини позашляховиків. Для Jimny вибір надскладних напрямків за несприятливих погодних умов є звичайним. Ви можете попрямувати у місця, про подорож до яких навіть не задумувались!

Колір кузова

ZJ3 Чорний металік з перламутром

360°

Колір кузова

Колір кузова

Технології

Технології

Повний привід Allgrip PRO

Повний привід 4WD з пониженою передачею допоможе Jimny пристосуватися до будь-якої ситуації. Переведіть важіль керування розподільною коробкою у режим 4L, коли ситуація вимагатиме від Jimny підвищення максимального крутного моменту та тяги. На бездоріжжі і засніжених дорогах вмикайте режим 4H, щоб насолоджуватися приводом на всі колеса на більш високих швидкостях. При поверненні на асфальтоване покриття переведіть важіль у положення 2H (2WD).

Рама

Жорстка несуча рама ступінчастого типу є характерною родзинкою Jimny з самого першого покоління. Це жорстка основа для міцної системи приводу 4х4. Поперечини підсилюють бокові елементи, завдяки чому рама поглинає удари та витримує значні навантаження навіть на нерівній дорозі. До того ж форма та матеріал кріплень, які з’єднують кузов з рамою, забезпечують ефективне поглинання вібрацій та ізоляцію салону від ударів.

Великі кути геометричної прохідності

Можливості позашляховика Jimny вражають: великий кут переднього в'їзду, що складає 37 градусів, кут рампи, який становить 28 градусів і кут з'їзду - 49 градусів, які надаються можливість Jimny легко долати перешкоди без будь-яких механічних втрат, ушкоджень бампера чи нижньої частини кузова.

3-важільна залежна пружинна підвіска

Як позашляховик, Jimny розроблений таким чином, щоб забезпечувалось ідеальне зчеплення з різними видами дорожнього покриття. Така здатність гарантується нерозрізними мостами спереду і ззаду. У разі, якщо перешкода виштовхує одне з коліс догори, нерозрізний міст завдяки жорсткій конструкції притискає друге колесо донизу, що позитивно впливає на покращення контакту шин з поверхнею траси.

Панель приладів

Під світлом сонця і місяця, під час руху дорогою та бездоріжжям прилади завжди підсвічуються, щоб їх було добре видно. Їхній функціональний дизайн органічно доповнює спокійну красу прямих ліній інтер’єру. .

Функціональність

Всі елементи, що оточують водія і пасажира створені для професійного використання. Розроблена, щоб стати надійним помічником, панель приладів і навколишні елементи мають гранульоване покриття, що захищає від подряпин і бруду. Важелями КПП і роздавальної коробки, так само як і кнопками на приладовій панелі, легко і зручно користуватися навіть в умовах тряски під час руху по пересіченій місцевості та у рукавичках.

Рульове керування

Завжди відчувайте зчеплення із поверхнею завдяки рульовому механізму з демпфуючим пристроєм, що пропонує чудовий зворотній зв’язок та одночасно мінімізує віддачу на рульове колесо. Рульове колесо для вищого комфорту може бути оздоблене шкірою* та може регулюватися за висотою. * Комплектація GLX

Сенсорний дисплей

Навіть у рукавичках можливо легко керувати аудіо- та навігаційною системою, обладнаною 7-дюймовим інфрачервоним сенсорним дисплеєм*. Система Smartphone Linkage Display Audio з допомогою USB-кабелю може працювати з Apple CarPlay, Android AutoTM та MirrorLinkTM, дозволяючи використовувати різні програми, встановлені на смартфоні. *Комплектація GLX

Багажне відділення

Продумана конструкція багажного відділення дозволяє збільшити його, склавши заднє сидіння, а полімерне покриття підлоги та спинки крісел дозволяє легко видалити бруд. За умови складених задніх сидінь у багажному відділенні утворюється суцільна пласка підлога, яка дозволяє перевозити габаритні речі. Отвори для гвинтів забезпечують можливість установлення додаткових аксесуарів*. Розетка у задній частині (GLX) дозволяє підключати прилади та інструменти.

Місця для зберігання

Усе необхідне на відстані витягнутої руки. Завдяки зручним кишеням та лоткам ваш смартфон, напої та інші особисті речі завжди легко дістати. Для заряджання мобільних пристроїв передбачені розташовані в межах досяжності USB-роз’єм й розетка для додаткового обладнання. Велика зручна ручка полегшує посадку та висадку пасажира на переднє сидіння.

Практичний водостік

Дозвольте Jimny забрати вас у подорож за будь-якої погоди. Водостік на даху збереже вашу голову сухою, а настрій яскравим під час посадки та виходу з автомобіля, коли надворі йде дощ.

Форма капоту

Завжди залишайтесь вище всього оточуючого вас довкілля завдяки ретельно сконструйованому плоскому капоту квадратної форми, дальні кути якого постійно будуть знаходитися у полі вашого зору для найкращого орієнтування у поточних умовах під час руху будь-якою місцевістю.

Пристосовані до подорожей бампери

Все готово до подорожей, у тому числі кутові краї бамперів, які збільшують дорожній просвіт біля колес для гарантованого подолання будь-яких перешкод. Бампери виконані з литого чорного матеріалу, який здатен захистити кузов від дрібного каміння та подряпин.

Світлодіодні фари з омивачами

Пишайтеся спадщиною Jimny — автентичними круглими фарами, які створюють неповторний імідж автомобіля і дозволяють впевнено почуватися при русі у піску, багнюці або снігу. Світлодіодні LED фари оснащені омивачами для більшого комфорту (доступні для (GLX).

Двигун

На заміну 1.3-літровому двигуну прийшов 1.5-літровий, що у порівнянні з попередником, забезпечує вищі показники крутного моменту в усьому діапазоні обертів двигуна. Прохідність автомобіля при подорожах по пересічній місцевості покращена за рахунок збільшеного крутного моменту на низьких оборотах. Не залишилась поза увагою розробників і паливна економічність, досягти якої вдалось завдяки меншому за розмірами і на 15% легшому, ніж у попередника, двигуну.

5-ступенева механічна коробка передач

Позашляховик оснащений 5-ступеневою механічною коробкою передач, передавальні числа якої підібрано відповідно до нового двигуна, що також дозволяє заощадити паливо. Передачі перемикаються чітко, вібрація зменшується завдяки новій розробці важеля перемикання.

4-ступенева механічна коробка передач

Не залишилась поза увагою і автоматична 4-ступінчаста коробка передач, внаслідок її доопрацювання суттєво знижені втрати на тертя в планетарних механізмах АКПП, що відзначається паливною економічністю в цілому. Рух важеля перемикання по прямій АКПП, а не у спосіб «сходового» перемикання, як у попередній версії, стане приємною несподіванкою для користувачів.

SUZUKI Safety Support

Jimny під час руху за допомогою датчиків — монокулярної камери і лазерного датчику визначає, чи існує ризик зіткнення з транспортним засобом, пішоходом. При виявлені ризику зіткнення: - попереджує водія звуковим або візуальним сповіщенням; - активує систему допомоги при екстреному гальмуванні, що дозволяє збільшити гальмівне зусилля; - застосовує різке автоматичне гальмування у разі подальшого збільшення ризику зіткнення.

Системи контролю на схилі

      Система контролю спуску зі схилу
На складних спусках одне натискання кнопки активує систему, яка без вашої участі автоматично застосує гальма і буде підтримувати мінімальну фіксовану швидкість.
      Система утримання на схилі
Починайте рух вгору і вперед навіть з середини крутого схилу. Функція допомагає запобігти відкату автомобіля назад, дозволяючи вам зосередитися на контролі прискорення і руху.

Brake LSD Traction Control*

Слизькі ділянки позашляховик також долає впевнено. У разі розташування двох коліс по діагоналі, якщо втрачають зчеплення, функція Brake LSD Traction Control автоматично гальмує колеса, які буксують, перенаправляє обертальний момент до іншої пари коліс з більш ефективним зчепленням. Таким чином Jimny не потрапляє у пастки.
*Система автоматичного блокування диференціалів.

Перемикання фар

Система автоматичного перемикання з дальнього на ближнє світло залежно від зовнішнього освітлення і наявності інших автомобілів*, дозволить водію та пасажирам отримати більше задоволення від безпечної, спокійної поїздки ввечері і вночі.
* Під час руху зі швидкістю від 40 км/год, за умови, коли перемикач світла фар знаходиться в положенні «Авто».

Контроль виляння

Запобігти аварійним ситуаціям у разі втоми водія допоможе система попередження про виляння. Тобто, якщо водій задрімав за кермом, автомобіль виконає свою функцію способом подання звукових і візуальних попереджень для привернення уваги.

Зміна смуги руху

Jimny допоможе вам залишатися в межах смуги. Якщо ви ненавмисно з’їжджаєте зі своєї смуги під час руху на високій швидкості*, ця функція активує вібрацію рульового колеса та видає візуальне попередження, закликаючи до більш безпечного водіння.
* Під час руху зі швидкістю від 60 км/год.

 • Двигун
 • Трансмісія
 • Повний привід Allgrip PRO
 • Безпека
 • Інтер'єр
 • Екстер'єр
 • Двигун
 • 5-ступенева механічна коробка передач
 • 4-ступенева механічна коробка передач
 • Повний привід Allgrip PRO
 • Рама
 • Великі кути геометричної прохідності
 • 3-важільна залежна пружинна підвіска
 • SUZUKI Safety Support
 • Системи контролю на схилі
 • Brake LSD Traction Control*
 • Перемикання фар
 • Контроль виляння
 • Зміна смуги руху
 • Панель приладів
 • Функціональність
 • Рульове керування
 • Сенсорний дисплей
 • Багажне відділення
 • Місця для зберігання
 • Практичний водостік
 • Форма капоту
 • Пристосовані до подорожей бампери
 • Світлодіодні фари з омивачами

Технічні параметри

Технічні параметри Jimny Технічні параметри

 • Габаритні розміри
 • Місткість та маса
 • Двигун
 • Трансмісія
 • Шасі
 • Динамічні показники
 • Екологічні показники
 • Габаритна довжина, мм

  3645

 • Габаритна ширина, мм

  1645

 • Габаритна висота, мм

  1720

 • Колісна база, мм

  2250

 • Колія передніх коліс, мм

  1395

 • Колія задніх коліс, мм

  1405

 • Мінімальний
  радіус розвороту, м

  4,9

 • Мінімальний
  дорожній просвіт, мм

  210

 
 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Споряджена маса, кг (мін./з повною комплектацією)

Повна маса, кг

Місткість

 
 
 
 
 
 

Бензиновий 1.5L VVT

ALLGRIP PRO

 

5MT

4AT

 

 

1090/1135

1110/1135

 

 

1435

 

Місткість багажного відділення

Кількість місць (осіб)

4

макс. об'єм, л
(за даними виробника)

830

зі складеними спинками
заднього сидіння, л

377*1

із піднятою
задньою спинкою, л

85*1

Об’єм паливного бака, л

40

 • Тип

  К15В

 • Кількість циліндрів

  4

 • Кількість клапанів

  16

 • Робочий об'єм, см3

  1462

 • Паливна система

  багатоточкове вприскування

 • Діаметр циліндра
  × хід поршня, мм

  74,0 × 85,0

 • Ступінь стискання

  10

 • Максимальна
  потужність, к.с./кВт/хв-1

  102/75/6000

 • Крутний момент, Н-м/хв-1

  130/4000

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Система привода

Тип

Передавальні числа

1-а

2-а

3-а

4-а

5-а

Передача заднього ходу

Передавальне число головної передачі

Передавальне число

Звичайна передача

Понижена передача

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ALLGRIP PRO

 

5MT 4AT    
 
4,425 2,875    
2,304 1,568    
1,674 1,000    
1,190 0,696    
1,000    
5,151 2,300    
4,090 4,300    
       
1,000 1,320    
2,002 2,644    
 • Рульове керування

  Поворотні кулаки

 • Гальма передніх коліс

  Дискові

 • Гальма задніх коліс

  Барабанні

 • Підвіска передніх коліс

  Нерозрізний міст з гвинтовими пружинами

 • Підвіска задніх коліс

  Нерозрізний міст з гвинтовими пружинами

 • Шини

  195/80R15

 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Максимальна швидкість, км/год

 
 
 
 
 
 

Бензиновий 1,5 л VVT

ALLGRIP PRO

5MT

4AT

145 140
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Орієнтовна витрата палива

Міський цикл, л/100 км

Заміський цикл, л/100 км

Комбінований цикл, л/100 км

Викиди CO2 (NEDC)*2

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Бензиновий 1,5 л VVT

ALLGRIP PRO

5MT

4AT

 
7.7 8.4
6,2 6.9
6.8 7,5

154

170
   

Комплектація і ціни

Комплектація і ціни Комплектація і ціни

Комплектація Привід Трансмісія

Регулярна роздрібна ціна на а/м 2021 р.в.

Регулярна роздрібна ціна на а/м 2022 р.в.

Jimny 1,5 л GL. ALLGRIP PRO (4WD) 5MT 632 900 650 900
Jimny 1,5 л GL. ALLGRIP PRO (4WD) 4AT 674 900 694 900
Jimny 1,5 л GLX. ALLGRIP PRO (4WD) 4AT 796 900 820 900

Галерея

Loading...