Про нас

Про компанію

АВТОСАЛОН SUZUKI В ОДЕСІ НА ОВІДІОПОЛЬСЬКІЙ ДОРОЗІ

Автосалон SUZUKI - офіційний дилер автомобілів і мототехніки SUZUKI в Україні.

Підприємство ДП «Автотрейдінг-Одеса» входить в «Автотрейдінг Атолл груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок VW Group (Skoda, Seat, VW), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault , Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®. «Автотрейдінг Атолл груп» є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.

ДП «Автотрейдінг-Одеса» розпочало роботу в квітні 2002 року, представляючи автомобільний бренд Skoda. У 2008 році компанія отримала статус офіційного дилера ще двох не менше популярних автомобільних брендів Hyundai і Suzuki. 

На сьогодні компанія «Автотрейдинг» є одним з провідних мультибрендових автоцентрів в Одесі. Загальна площа становить 4000 кв.м. 

У нашому автоцентрі представлений повний модельний ряд автомобілі Skoda, Suzuki, Hyundai. Автоцентр відрізняється індивідуальним підходом до кожного відвідувача, орієнтуючись на потреби клієнта. Наші менеджери підберуть необхідний автомобіль з потрібною комплектацією, запропонують тест-драйв або майстер - клас по опціях того чи іншого автомобіля. 

Фірмовий сервісний центр оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє обслуговувати до 40 автомобілів одночасно. До послуг клієнтів цеху рихтування та фарбування, а двоповерховий склад дозволяє розмістити близько 17 000 найменувань товарів: запчастин, автомобільних аксесуарів та автокосметики, що гарантує клієнтам швидке, комфортне та якісне обслуговування на європейському рівні.

Авто та мото салон Suzuki ДП "Автотрейдінг-Одеса"

  • Широкий вибір автомобілів та мотоциклів Suzuki у наявності

  • Сучасна станція технічного обслуговування

  • Оригінальні запчастини та аксесуари

  • Програми лояльності для постійних клієнтів